Plantronics


V případě zájmu o náhlavní soupravu pro šňůrový telefon (analogový nebo IP), počítač nebo mobilní telefon, prosím kontaktujte nás pro vypracování nabídky na e-mail: vlna@isccz.eu .
 
SLEVY až 30% !!!
Pro získání slevy z doporučených cen na náhlavní soupravy Plantronics se prosím zaregistrujte na našem webshopu. 
 
Kompletní katalog Plantronics produktů v anglickém jazyce můžete stáhnout zde (3 MB).
 
  

 
- Příslušenství

 Při výběru náhlavních souprav je v prvé řadě velmi důležité posoudit pracovní  prostředí Vašich zaměstnanců. Firma PLANTRONICS, vedoucí světový výrobce náhlavních souprav, nabízí celou řadu náhlavních souprav uspokojujících potřeby jakéhokoli pracovního prostředí. Jsou k dostání jak náhlavní soupravy s uchycením přes hlavu, a to jak na jedno ucho, tak i na obě, nebo stylové, ultra lehké, v provedení přes jedno ucho. 

Pro pracovníky, jejichž činnost vyžaduje maximální koncentrovanost během hovoru, se doporučuje model se sluchátkem na obě uši (Binaural). Naproti tomu pro osoby, které potřebují při telefonování současně hovořit s kolegy, bude požadován typ sluchátek na jedno ucho (Monaural) nebo přes ucho.

Při práci v hlučném prostředí bude hluk omezující sluchátko eliminován až o 75% v prostředí hovořícího, takže uživatel těchto sluchátek může být slyšen mnohem zřetelněji, vystříhá se opakování hovoru a nemusí do mikrofonu křičet. Tento typ (noise cancelling) sluchátek je zvláště výhodný pro takové prostředí, ve kterém bývají hovory nahrávány, např. ve finančních organizacích nebo u záchranných služeb. Omezovač okolního hluku je zařízení vhodné pro prostředí, ve kterém bývá hladina hluku jen příležitostně zvýšena. Tento omezovač může být upevněn zcela nevtíravým způsobem na mikrofonu a eliminuje okolní hluk až na 25%.

Také pohyblivost uživatelů náhlavních souprav je velmi důležitá. Všechny náhlavní soupravy firmy PLANTRONICS jsou opatřeny rozpojovacím konektorem (quick disconnect) pro rychlé přerušení hovoru, který uživateli umožňuje "dát hovor do přidržení" (holdu) a vzdálit se od telefonu, vyhledat potřebné podklady pro pokračování hovoru a následně obnovit spojení, aniž by musel uživatel snímat náhlavní soupravu.
Pro zaměstnance, kteří přicházejí do styku s Vašimi zákazníky, např. Vaši recepční, může být styl užívání náhlavních souprav důležitým faktorem. Váhově lehký, nevtíravý model náhlavní soupravy, jako je např. TriStar od firmy PLANTRONICS, který váží 12g, může být ideální volbou.

Spolehlivost náhlavní soupravy spolu s dlouhou záruční dobou je její podstatnou vlastností určující výběr, takže si můžete být jisti, že Vaše náhlavní souprava nebude odhozena stranou po celodenním nošení. S minimem komponentů jsou všechny náhlavní soupravy firmy PLANTRONICS provedeny tak, aby poskytovaly svým uživatelům pružnost a pohodlí po dlouhou dobu jejich užívání. Nastane-li potřeba výměny mikrofonu, mohou tuto výměnu provést rychle a efektivně sami uživatelé. Náhlavní soupravy mohou být hygienicky ošetřeny pro nového uživatele během několika vteřin.

Náhlavní soupravy firmy PLANTRONICS jsou kompatibilní se všemi hlavními telefonními systémy i s ADC. Po pravdě řečeno, v moderním světě se náhlavní soupravy spolu s osobním počítačem stávají velmi rychle nepostradatelnou součástí pracovního mobiliáře na každém kancelářském stole.

Studijní příklad - Pomocné služby pro výrobky MICROSOFT
V zájmu poskytovaní efektivních technických služeb svým zákazníkům vybavuje firma MICROSOFT PRODUCT SERVICES své pomocné techniky širokým sortimentem nářadí. Např. při seznamování zákazníka krok za krokem s novým softwarem, který potřebují pomocní technici zkoušet u zákazníka tak, že budou často simulovat softwarové situace na jejich osobních počítačích v průběhu zákazníkova hovoru.
Za tímto účelem je tedy nutný stálý přístup k počítačovému systému. Následně pak všichni tito technici jsou vybaveni náhlavními soupravami firmy PLANTRONICS, které jim poskytují při jejich práci volné ruce tak, aby mohli používat klávesnici osobního počítače při hovoru se zákazníkem. Paní Tina James, administrátorka obchodního systému firmy MICROSOFT, k tomu poznamenává:
" Naši inženýři mohou volit buď náhlavní soupravu Supra Monaural, nebo Supra Binaural. Ta druhá, se sluchátky na obou uších, může omezit hluk a napomoci lepší koncentraci při práci. Naši inženýři získali naprostou důvěru v náhlavní soupravy firmy PLANTRONICS od té doby, kdy jsme je před mnoha lety zavedli." 

Roman Vlna
vlna@isccz.eu